| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa fiti lasate pentru alta din cauza "monotoniei" si sa se intoarca? S-a intors roata? Si cum ati reactionat? Si de ce barbatii se intorc doar dupa ce esti in alta relatie desi au jurat ca isi vor gasi alta mai buna?

13 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Pentru ca de fapt tine la tine...si târziu si-a dat seama.Iti spun pentru ca sunt băiat si asa am facut si eu cu prietena.Mi.am dat seama mai târziu, dupa ce ne-am despartit ca tin enorm de mult la ea si nu pot sa stau fără ea.In cazul tau, băiatul respectiv se întoarce la tine pentru ca te iubeste. Daca nu ii pasa de tine ar fi trecut peste.

| Roxana0606 a răspuns (pentru En3Rgi):

Mai tine pozele cu noi desi e cu alta.

| En3Rgi a răspuns:

Mai dai o sansa. Spune-i sa se desparta de prietena lui daca tine la tine. Oricine merita o a doua sansa. Daca o sa iti mai greseasca in viitor despartete de el si treci peste.

| Roxana0606 a răspuns (pentru En3Rgi):

Mi-a mai facut o data asa si tot cu aia. si spune ca mi-o merit happy

| sofisis a răspuns (pentru Roxana0606):

Isi bate joc de tine in cazul asta.
Cum adica ti-o meriti? Adica? Ce trebuie sa faci mai exact?
Sa faci pe bufonul pentru el? Sa faci numai ce vrea el sau cum?
E bataie de joc iar daca ii accepti asa ceva...atunci chiar ti-o meriti.

| En3Rgi a răspuns (pentru Roxana0606):

Cum adica o meriti? Pai i-ai facut ceva?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca barbatii seamana cu femeile.

Nu linge unde ai scuipat.

| En3Rgi a răspuns (pentru anonim_4396):

"Pentru ca barbatii seamana cu femeile." Aici gresesti amice, toti suntem diferiti in felul nostru.Si in nici un caz nu semanam cu fetele, si nici fetele cu baietii.In fine, asta e opinia ta, nu vreau sa ma bagwinking

| Roxana0606 a răspuns (pentru En3Rgi):

Nu m-am inchis in casa cand voia el. nu suporta sa ies cu fetele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru En3Rgi):

Remarca, prietene retrograd, se refera la specificul intrebarii si nu la o asemanare generala intre cele doua sexe. In ignoranta mea am presupus ca ma adresez unor persoane cu o capacitate intelectuala capabila sa faca legatura intre doua lucruri evidente. Nu aveam de unde sa stiu ca vei aparea tu, pentru ca as fi formulat raspunsul si pentru cei provocati intelectual. Ca sa dezvolt si sa poti intelege si tu cat fac 1+1: In realitate, nu exista nici o diferenta intre barbati si femei in ceea ce priveste astfel de situatii. Renuntatul la o relatie si apoi regretele fata un astfel de gest sunt ceva specific uman si nu specific masculin sau feminin. E irelevant sexul din moment ce indivizi de ambele sexe fac asta frecvent. Asa ca atunci cand am oferit raspunsul eram, de fapt, ironic la generalizarea stupida pe care a facut-o cea care a adresat intrebarea.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici te contrazic, barbatii se diferentiaza de femei prin gandire logica

| En3Rgi a răspuns (pentru anonim_4396):

Vai...dar nu e necesar sa vorbesti asa cu cuvinte "complexe".Ce? Crezi ca te dai mare? Pari mai intelectual? Tu nu vezi ca habar nu ai de realitate? Te contrazic din nou...nu e asa cum crezi tu.Si vad ca nu are rost sa ma "cert" cu tine ca nu intelegi.Sunt mai matur decat tine vad.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru En3Rgi):

Tu crezi ca un prost, atunci cand priveste un om, crede ca omul este mai inteligent decat el? Prostul intotdeauna se va considera mai inteligent pentru ca prostului ii lipseste capacitatea de a se autoanaliza. Asa ca nivelul tau superior de maturitate pe care il constati e la fel de real ca virginitatea unei starlete porno care indeasa cate 3 carnati in ea, simultan.