| b3bita a întrebat:

Voi ce spuneti... ati fi cu un baiat mai mic cu un an decat voi? raspundeti fara tampenii va rog...tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
38 răspunsuri:
| zuzumic a răspuns:

Depinde de baiat... daca l-as cunoaste foarte bine si as sti ca are ceva in cap da dc nu... un an nu e prea mare diferenta. incerca...

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

In primul rand rand nu conteaza varsta conteaza ce are in capwinking conteaza sa te iubeasca sa te respecte si ce daca daca e mai mic cu un an decat tine.....nu are nimic conteaza sa fie iubire draga mea:*

| Brigitta a răspuns:

Sunt cu iubitul meu de peste 7 ani. E cu 3 luni jumate mai mic decat mine. Bine, 3 luni nu-s un an dar el e super copilaros iar eu sunt mai matura si tot ne intelegem big grin

| gfdessjtyrd76 a răspuns:

Daca tie iti place baiatul nu vad ce conteaza ca el e cu un an mai mic ca tine. important e sa te simpti tu bine nu ce cred alti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu un baiat? Nu, categoric nu, sub nici o forma. Ptiu drace, ce ideehee hee

| monyk a răspuns:

Buna, nu conteaza varsta atata timp cat va iubiti si va respectati, mai ales ca un an nu e asa mult, ce conteaza varsta cu dragostea, dragostea nu are varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad care este impedimentul? mai mic de varsta sau de ani? oricum nu conteaza, daca te intelegi bine cu el, de ce nu? nu exista standarde pentru asa ceva.

| poosik a răspuns:

Nu cred ca virsta e o problema..nu numai o familie am vazut unde este barbatul mai mic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu (sunt baiat) am 16 ani si prietena mea are 18 peste 2 luni si suntem impreuna de un an si.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu este absolut nimic ieșit din comun în asta.
Eu am vorbit cu un băiat mai mic decât mine cu un an și un pic, ne-am înțeles foarte bine, însă destinul a ales să mergem pe două drumuri diferite.
Un singur lucru mai avem în comun, din cele multe: ministerul în care lucrăm. Fiecare are o linie de muncă diferită.
Asta este, viața merge mai departe.
Pa, pa.

| Psihoyounger a răspuns:

Eu cu o fata da, ce are?

Psihoyounger

| Christyne a răspuns:

Eu sunt cu unul mai mic decat minehappy. Chiar cu 3 ani mai mic.Nu e mare scofala daca nu vrei o relatie lunga cu acesta. Dar daca vrei eu zic sa nu te aventurezi.Pe masura ce creste se "vagabonteste"laughing Acum depinde de fiecarethinking eu sunt cu al meu de 4 anihappy

| Letytzy@ a răspuns:

Dap as fii cu un baiat mai mic ca mine daca m-as intelege cu el...

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Da sigurwinking de ce nu?
in primul rand nu conteaza varsta...conteaza felul in care gandeste, sa te iubeasca cu adevarat, sa te respecte...varsta nu are mare importantahee hee

| AndutzaAndu a răspuns:

Da...de ce nu? dar trebuie sa aiba si ceva in cap si ar mai fi cate ceva...si in plus daca exista iubire adevarata nu conteaza chiar asa d mult varsta...acum chiar un an ii nimic (,) ca sa pot spune asa. dau ca exemplu pe bunicii mei. bunicul meu este mai mic decat bunica mea cu 3 ani...si totusi...au ramas impreuna!

xoxo

kisskiss

| Instinkt a răspuns:

Dragostea e oarba si nare varsta

| Encore a răspuns:

Logic... ca da... Conteaza varsta?

| catalin_7841 a răspuns:

Sincer chiar nu cred ca ar conta varsta mai ales cand e vorba doar de un an diferenta. atat timp cat tie iti place de el.si reciproc .cred ca e in regula.winking eu cand eram boboc la liceu. eram cu o fata de-a 12-a asa ca... la un an sigur e in regula.winking

| sHock a răspuns:

De ce nu?
daca imi place de un baiat nu conteaza daca e mai mic cu un an, doi, trei...
Sincer acu'tongue

| kishinawyanka a răspuns:

Bună!

Sigur că da. Dacă e destul de matur şi ne-am înţelege bine, evident! Ce contează peărerea celolalţi? Oricum, un an nu-i mare diferenţă. Spre exemplu, mama mea e cu 3 ani mai mre decât tatăl.

Bye.

| rabbit a răspuns:

Am fost big grin...nu e asa de rau, cred ca unii mai mari erau mai imaturi decat el si diferenta nu e mare, e doar un an nu. i mare scofalawinking

| madalicious a răspuns:

Buna!

Da as incerca.pentru ca 1 an nu e mare diferenta

Asta daca as sti ca e ceva de el si daca l`as iubi.

| helloukitty a răspuns:

Depinde de eltongue

si de tine. cat de bine va intelegeti si cum se comporta... dragostea nu tine cont de asta tongue:*

| dana21 a răspuns:

De putut bineinteles ca poti... dar din experienta proprie, eu nu ti-as sugera mai ales daca tu esti fata si baiatu ii mai mic ca tine... baieti chiar se maturizeaza mai greu, desi ii foarte posibil ca el sa fie mult mai matur ca si ea... dar daca tu esti genu mai copilaroasa si jucausa, ii ok... poti sa incerci... acum depinde si de om si de mentalitate

| daniDeeDee a răspuns:

Am 18 ani si ea are cu muulti peste mine happy asa ca... ce crezi?

| olimpia_2275 a răspuns:

Da daca imi place de el si simt ca o sa avem o reletie serioasa nu vad care ar fi problema... e doar un an la mijloc nu mai multi.

| zanabuna a răspuns:

Sincer "NU"nu am stat niciodata cu un baiat mai mic decat mine.cu toate ca arata bine si mai stiu eu cum...sincer nu ma atrage deloc.

| liz23 a răspuns:

Persoana cu care sunt e cu un an mai mic...si nu ma deranjeaza absolut deloc.Cand l-am cunoscut nu am stiu varsta lui. mi-a fost de ajuns sa-mi placa felul sau de a fi si cum ne intelegem.Nu exista o regula referitor la diferentele de varsta, important este sa-ti placa, sa te placa si sa va fie bine impreuna.

| Crs a răspuns:

Dragostea nu are varsta tongue... dar stii cum se zice ca baietii se maturizeaza mai greu decat fetele, asa ca asigura-te mai intai ca are si ceva in capusorhee hee tongue

| NoName_6957 a răspuns:

Hey...pai,amantul meu e cu 1 an mai miclaughing si as putea avea o relatie cu el... mi-ar fi placut...in fine...deci,da.La urma urmei nu conteaza varsta si totusi, e 1an nu 10! Baftawinking