| b3bita a întrebat:

Voi ce spuneti... ati fi cu un baiat mai mic cu un an decat voi? raspundeti fara tampenii va rog...tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
38 răspunsuri:
| anda_9874 a răspuns:

Prietenul meu este cu aproape un an mai mic decat mine si ne intelegem foarte bine. Parerea mea este ca nu varsta conteaza, ci felul cum gandeste.

| SmIlEy_4608 a răspuns:

Asa e in dragoste cu 1 an mai mic nu e o problema cum au spus si ceilanti.TREBE sa va cunoasteti mai bine big grin doar atat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles! happy si fara gluma, eu chiar am iubit un baiat mai mic decat mine cu un an..., imi place sa-i stiu mai mici decat minehee hee parca sunt mai inocenti.

| b3bita explică:

Merci la toti :*:*

| lussya a răspuns:

De ce nu? dragostea nu are varsta... daca va iubiti ce mai conteaza?

| fzcsm a răspuns:

Din cate stiu eu, fetele prefera baietii mai mici ca ele pentru ca dragostea nu are varsta. Dau si eu ceva exemple:bunicul e mai mic cu 6 ani decat bunica, eu am fost mai mic decat ambele prietene pe care le-am avut vara asta cu 1 an respectiv 2 ani, iar un prieten de al meu(13) ani a fost cu o fata de 15 ani si s-au inteles foarte bine.Deci nu uitatibig grinragostea nu are varsta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA!
Am fost cu 2 baietii de tipul asta, dar totusi ai grija, trebuie sa-l cunosti bine sa fie cat de cat matur.

| Orannginna a răspuns:

Da, eu as incerca! tongue