| b3bita a întrebat:

Voi ce spuneti... ati fi cu un baiat mai mic cu un an decat voi? raspundeti fara tampenii va rog...tongue

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
39 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu de exemplu (sunt baiat) am 16 ani si prietena mea are 18 peste 2 luni si suntem impreuna de un an si.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Nu este absolut nimic ieșit din comun în asta.
Eu am vorbit cu un băiat mai mic decât mine cu un an și un pic, ne-am înțeles foarte bine, însă destinul a ales să mergem pe două drumuri diferite.
Un singur lucru mai avem în comun, din cele multe: ministerul în care lucrăm. Fiecare are o linie de muncă diferită.
Asta este, viața merge mai departe.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles! happy si fara gluma, eu chiar am iubit un baiat mai mic decat mine cu un an..., imi place sa-i stiu mai mici decat minehee hee parca sunt mai inocenti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA!
Am fost cu 2 baietii de tipul asta, dar totusi ai grija, trebuie sa-l cunosti bine sa fie cat de cat matur.

| SmIlEy_4608 a răspuns:

Asa e in dragoste cu 1 an mai mic nu e o problema cum au spus si ceilanti.TREBE sa va cunoasteti mai bine big grin doar atat.

| NoName_6957 a răspuns:

Hey...pai,amantul meu e cu 1 an mai miclaughing si as putea avea o relatie cu el... mi-ar fi placut...in fine...deci,da.La urma urmei nu conteaza varsta si totusi, e 1an nu 10! Baftawinking

| lussya a răspuns:

De ce nu? dragostea nu are varsta... daca va iubiti ce mai conteaza?

| catalin_7841 a răspuns:

Sincer chiar nu cred ca ar conta varsta mai ales cand e vorba doar de un an diferenta. atat timp cat tie iti place de el.si reciproc .cred ca e in regula.winking eu cand eram boboc la liceu. eram cu o fata de-a 12-a asa ca... la un an sigur e in regula.winking

| helloukitty a răspuns:

Depinde de eltongue

si de tine. cat de bine va intelegeti si cum se comporta... dragostea nu tine cont de asta tongue:*