| RAY a întrebat:

Voi credeți că un băiat non atractiv fizic și sărac poate face cu o fata frumoasa pe gratis? De ce sunt judecați cei care merg la prostituate? Credeți că noi am vrea sa mergem? Nu avem de ales o fata frumoasa nu se uita la unu non atractiv,sărac, fiți realiști

7 răspunsuri:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Daca un barbat nu stie sa se poarte cu o femeie, nici nu o sa ajunga in chiloteii ei.
Alea frumoase sunt tot femei, sa stii. Vor sa fie tratate omeneste, nu ca niste papusi gonflabile.
Atitudini de genul "Nu-i duc nici o floare. Nu-i fac nici un compliment. Numai pampalaii fac asa" nu o sa-i fie de nici un folos unuia cu bani, pentru ca raman cu ochii in soare. Pleaca femeia. Probabil de asta poarta toti "smecherii" ochelari de soare laughing

Daca renunti la ideea asta fixa cu banii si frumusetea, ai sa-ti schimbi si norocul.

Nu judeca nimeni barbatii singuri care merg la prostituate. Ii judeca pe cei care regul eaza fetite minore, pe bani sau pe prosteala.

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Tu iar cu vrajeala ta, eu am întrebat clar ceva, unu non atractiv ar putea face sex cu una frumoasa iar răspunsul e NU degeaba minți

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Aia e pedofilie și e eșecul unei țării, ce sa vb frumos daca ii este scârbă de tine ))))))

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru RAY):

"unu non atractiv ar putea face sex cu una frumoasa "
Ar putea avea o relatie si chiar copii cu o femeie frumoasa.

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

In telenovele tale,da sau in cazul lui Irinel,am văzut și eu bărbați urâți cu fete frumoase dar cu mașina scumpă și vile e plin de așa ceva în Romania, nu spun că toate sunt materialiste că nu e adevărat, bărbați romani sunt săraci majoritatea și nu sunt singuri dar arata cat de cat bine, nu am spus că doar fizicul contrează Intr o relație, noi nu vorbim de relație și de o oră de amor

| RAY explică (pentru LaSteauaCareaRasarit):

Sunt convins că mi as găsi și eu daca as slabi și aș face culturism, nu vorbim de relație și de x care vrea doar sex de la o tipă nu stai cu una doar pentru sex că e ipocrizie

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns (pentru RAY):

Atunci ma bucur ca am avut discutia asta, daca te-a ajutat sa identifici ce ai de imbunatatit la tine. Chiar daca doar la exterior.