| VrRos73 a întrebat:

Voi cum reușiți să vă faceți o iubită?
Nu e de ajuns sa fii frumos pentru a atrage atenția fetelor?
De ce fetele își fac relație doar cu cei urâți dar care știu să combine si le manevreaza psihic pentru a fi a lor?
De ce se caută doar statutul financiar?
Fetelor le plac baietii cu burta?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am reusit niciodata propriu zis.
Ba uneori eu zic ca este.
Nu prea am vazut multe cazuri in care barbatul controleaza femeia "psihic" laughing
Pentru ca acele care cauta asta sunt niste rupe in c*r si vor sa parvina prin pasarica, pacaleala ieftina si eventual mancare /menaj.
Unora da, altora nu, cred.
Cam pare intrebare de virgin frustrat postarea asta a ta, dar nu ma bag rolling on the floor

| Cristi9997 a răspuns:

Fetele vor atentie si cam atat.
Nu trebuie sa le manevrezi psihic(bine asta cam da, dar e de discutat) nici sa fi milionar. Trebuie doar sa spui exact ce gandesti si cam atat, chiar daca nu e ceva roz.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

1. Nu este de ajuns. 2. Fiindcă acela se descurcă în viață. 3. Nu se caută doar asta. 4. Unora le plac.

| VrRos73 explică (pentru Cristi9997):

Parca de la prea multa atenție, te evită