| RadikalGamer a întrebat:

Vorbesc cu o fata de cateva luni si mi-a zis un prieten ca ii place de mine. Faza e ca si mie imi place de ea, insa cum sa ii spun? Adica nu vreau sa par prea direct. Deci cum sa ii spun?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

La inceput vorbiti ca prietenii. Glume, fa-o sa nu se plictiseasca. Dupa baga fraze amoroase printre glume happy Si dupa treci la subiect. big grin

2 răspunsuri:
| UnBroken2016 a răspuns:

Spune-i si tu ce spune orice fata cand baga pe unu in friendzone °te iubesc ca pe o sora° si i-ai taiat tot avantul.

| lilwhitetrash a răspuns (pentru UnBroken2016):

Morrrrrrrrrrrrrrrrr