| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Vorbesc cu o fata. Si mereu cand i scriu eu imi raspunde dar ea nu scrie niciodata daca nu scriu eu.

Si zice ca ar vrea sa ma vada.

Daca nu scrie nici macar o data inapoi ar trebui sa astept pana cand scrie? Iar daca nu scrie sa tac pentru totdeauna?

6 răspunsuri:
| sebby27 a răspuns:

Lasa scrisu! Fata ti-a zis ca vrea sa te vada.Intalneste-te cu ea! O sa iti dai seama din conversatii si comportament ce si cum, daca vrea ceva mai mult sau nu.

| EstiFericitaSauTrista explică (pentru sebby27):

Pai nu prea scrie deloc.A zis ca nu prea mai scrie ea.Si a zis ca in 28 doar. asa ca...Si a zis ca e cu capul in alta parte acum.

| sebby27 a răspuns (pentru EstiFericitaSauTrista):

Cum adica a zis ca nu mai scrie?
Adica (,) ca si cum as scrie eu aici "nu iti mai scriu!"?

| EstiFericitaSauTrista explică (pentru sebby27):

A zis ca de genul eu nu prea scrie mai nimichappy

| sebby27 a răspuns (pentru EstiFericitaSauTrista):

Sper ca ai vrut sa scrii 13, pentru ca la 23 de ani n-ar mai trebui sa iti pese de detalii din'astea marunte.Ia initiativa! Cheam-o-n oras, undeva unde sa vorbiti fata in fata.Asa nu va putea sa te evite.Mai ales ca ai zis ca EA vrea sa te vada.

Bafta!