| SkizoMetal a întrebat:

Vouă când vă place de cineva îi spuneţi sau aşteptaţi să facă respectivul primul pas?

Răspuns Câştigător
| AAMTeq a răspuns:

Ii spun in fata, daca as astepta dupa el nu mi-ar spune nici in 10 ani oh go on puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| ツDiana a răspuns:

Varianta a-2-a. blushing

| Ghfdsj a răspuns:

Întâi deschid o conversaţie cu el. Vorbesc cu el ceva timp, şi apoi dacă îl văd şi pe el "interesat" îi spun. Mereu a funcţionat big grin.
SUCCEs.

| MrAlex a răspuns:

Daca esti fata asteapta... daca esti baiat fa tu primul passwinking

| SkizoMetal explică (pentru Ghfdsj):

Nu am nevoie de succes pentru că am deja prieten, dar vroiam să văd doar cum procedează unele persoane în asemenea situaţii. happy

| LoveToHate a răspuns:

Eu sunt mai timida si nu prea imi pot exprima sentimentele, asa ca astept sa faca el primul pas.happy

| anonima1995 a răspuns:

II dau de inteles ca imi place, incerc sa fiu cat mai misterioasa, sa il atrag, iar in cazul in care nu face primul pas, il fac eu.

| Larisa54 a răspuns:

Normal ca-l las pe el sa faca primul pas laughing