| Pandicorn123 a întrebat:

Vreau sa aflu parerea voastra sincera. ke credeti despre astea. sunt fakute de mine si as vrea sa stiu cum le credeti. A si askultati cu aceasta melodie in timp ce le cititi... http://www.youtube.com/watch?v=A1_J7KW7UF0

1.Sty uneory krezy ca esti yubyt de toata lomhea, dar dupa un tymp iti day seama ca numay o persoana te yubeste cu adevarat. Acea persoana care nu vrea sa recunoaska...:((

2. Se zyke ca speranta moare ultyma, in cazul mheo e pe duka deja...:(

3.Niciodata nu am crezut ca voy symty asa keva pentru tine nycyodata dar uyte ca nu e asa...

4.Vezi ca ma uyt mereu dupa tine. Dar thu ce faci in schimb? Stai si ma lasi sa sufar pana cand vei realiza ca ma iubesti... Nymyk in lumea asta nu e mai pretios decat iubirea...

deokamdata cam atat dar o sa may adaug. vreau multe comentarii.

16 răspunsuri:
| ArtistiqueGS a răspuns:

Sunt reusite, sa inteleg ca stai prost cu... dragostea?sad. pfff, oricum bravo si succes in continuare

| lolwut a răspuns:

Vad ca ai inlocuit "i" cu "y" si "c" cu "ca" te face sa pari cocalar pe bune. straight face

| Pandicorn123 explică:

Multumesc si da stau destul de prost cu dragostea.

| Đϋffγ a răspuns:

Mie imi plac enorm de mult genu' asta de melodii si de versuri

brav'ooo tine-o tot asa love strucklove struck

| SexyAnon a răspuns:

Am şi eu o intrebare, ai "i" şi "c" la tastatură?
Incearcă să indepartezi scrisul ăsta de piţi si vă fi binewinking.

| FrozEenSoul a răspuns:

Am inteles ca nu sti sa scrii laughing

| sylar2007 a răspuns:

In primul rand sunt socat nu numai de felul in care scrii ci si de faptul ca putini te critica.
1.scris incorect
2.ce e asta? penibil scuze dar e penibil si ca sa scriu pe intelesul tau

tot ke ay scys e foarhe penybil si himi pary rau ca ay facut romhana cu femeya de servyci

o Doamne in ce hal au ajuns oameni astialaughing

| Libelle a răspuns:

Vrei o parere sincera?
Nu-mi place.Trecand peste scrisul ala, sunt vesnicele statusuri de jale banale, fara nimic original sau care sa atraga atentia pozitiv.

| 0Hey0 a răspuns (pentru sylar2007):

Dar de ce toti zic ai afcut romana cu femeia de servici. tu esti marele destept
dar de unde nu stiu tu ca poate femeia de servici a fost desteapta la scoala dar nu a avut sanse sa se angajeze la un servici mai bun
cateva cuvinte :respectai pe cei din jur

| Pandicorn123 explică:

Eu nu am spus sa imi criticati scrisul da? eu am spus sa scrieti ce parere aveti despre aceste statusuri facute de mine.

| sylar2007 a răspuns:

0Hey0 asa e vorba, stii ce inseamna metafora? s-au vrei sa iti predau?laughingsi imi pare rau ca unul dintre parinti tai dau cu mop-ul dar respect mult munca si sacrifici-ul dar asta nu inseamna ca te iert pentru ca nu sti ce inseamna metafora.

ps.stimate compozitor No3my,

Nu ne-ai spus sa iti comentam scris-ul dar ne-ai,, obligat''sa-l deslusim deci e tot pe acolo, pentru faptul ca m-am chinuit 3 minute sa citesc statusurile tale penibile si sa incerc sa imi dau seama ce naiba ai scris avand in vedere ca ai un scris infect, ar trebui sa imi pupi mana si sa ne ceri iertare

| Manson5 a răspuns:

Suicide!

| Pedala a răspuns:

Imi e greu sa nu te injur... de fapt nu meriti sa te injur U*%&)@(* )&! #* aaaah, incredibil. Ce sa zic!? esti proasta, alea is o combinatie de... ineptii, pleonasme, non-sensuri, truisme. Statul investeste in educatia ta! DE CE? Tactu stie ce hraneste!?

cum %U&(@* sa apreciati asa ceva!? jg; ajg; lajiou0934uy0938yw jskhj; s

| Pandicorn123 explică:

Stiti ceva putin imi pasa de cei care nu apreciaza munca de parca voi ati face mai biine stiti doar sa spuneti lucruri urate despre alti oameni. si ce daca asta e felul meu de a scrie fiecare cu felul lui da? si nu exetiorul conteaza ci interiorul.

| sylar2007 a răspuns:

Ce munca ma? aia e munca? aia parca e borala pe hartielaughing(scuze fetelor)

vb unui tovaras de aici ce iasrtst%w342 mea e acolo?

| ArtistiqueGS a răspuns (pentru Pandicorn123):

Aasa ar trebui, dar in ziua de azi omul este caracterizat dupa aspect...nu si dupa sentimente, mod de s fi si etcwinking poate pentru ca suntem in aceeasi situatie nu stiu, si astia care o criticati de scris, fiecare are modul lui de afi, de a scrie s.a. si nu se v-a schimba doar ca faceti voi misto de eawinking, Sunteti patetici, Nu stiti ce a suferi din dragoste, voua vi se pare totul roz, dar nu pentru toate persoanele este la felhappy