| edialexandru97 a întrebat:

Vreau sa ii spun unei fete ca o plac si as vrea sa ii cumpar o floare. Trandafirul mi se pare mult prea comercial. Ce floare este potrivita?

14 răspunsuri:
| Bogdan6969 a răspuns:

Orhidee

| Bebe_Bebbe_1998 a răspuns:

Trandafirul e cea mai potrivita floare pentru o fata si daca mai e si rosu e super

| BizSinir a răspuns:

Un crin imperial alb cu un miros imbietor sau pentru ca tot au aparatut pe piata lalele dirers colorate...
Succes!winking

Răspuns utilizator avertizat
| Exilee a răspuns (pentru BizSinir):

Interesante gusturile, dar se puteau si mai bune^^

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orhidee, lalele, iris, frezie, crizanteme, jerbere, crini happy

| AirănMeidăn a răspuns:

Papadii

| BizSinir a răspuns (pentru Exilee):

Crinul e floarea mea preferata. Astept unul de la tine!batting eyelashes
rolling on the floor

| Exilee a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Hopa, ce avem noi aicea? rolling on the floor

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Exilee):

Ce avem?

| AirănMeidăn a răspuns:

De unde ai aflat? Acum o sa le spui tuturor si o sa ma duca intr-un laborator sa ma studieze, ca pe sirene
Apropo, tin neaparat sa iti spun ca nu ma uit la raspunsurile tale secunda de secunda :X

Răspuns utilizator avertizat
| HiTman08 a răspuns:

Garoafa