| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa inventez o cearta cu iubita mea ca sa se desparta de mine...nu vreau s-o fac eu. Funda si voturi

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Dacă eşti un băiat matur şi responsabil nu vei face asta.Ci te vei duce frumuşel la ea şi îi vei spune că vrei ca relaţia voastră să se încheie aici.Dar dacă vrei ca ea să te dispreţuiască mai mult decât îţi imaginezi şi să nu-ţi mai vorbească ever, poţi să-i pui pe alţii să spună ceea ce tu nu eşti capabil. Poate că alţii sunt mai maturi decât tine.Mult succes! Nobody4Nobody

9 răspunsuri:
| Roxxxannna a răspuns:

Gaseste un motiv banal. cum ca... " Am note mici la scoala si nu mai putem fi impreuna" sau dai de inteles ca o inseli poarta`te rece cu ea si se va simti nevoita sa-ti ceara sa va despartiti:*

| BeLLa_4677 a răspuns:

Woow dar uh chiar esti nesimtit ...si fara tupeu daca nu te mai atrage si nu o mai iubesti explica-i frumos si intr-o zi va intelege chiar daca va suferi.pentru ca ea daca te iubeste nu se desp de tine usor

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru BeLLa_4677):

O sa ii spun euwinking oricum multumesc de sfaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa ii spun euwinking multumesc tuturor pentru sfaturi

| BeLLa_4677 a răspuns:

Npk ...si barbat... dar ai grija sa no ranesti prea mult

| elasexygagica a răspuns:

Insal-o cu mine bunoculelove strucklove strucklove strucklove struck

| RapJoint a răspuns:

Tu chiar esti las prietenelaughing Spune-i direct ceea ce simti pentru ea si poate ca va intelege.Nu trebuie sa inventezi un motiv stupid de cearta chiar ti-ar placea sa ii calci sentimentele in picioare? Poarta-te tandru cu ea spune-i ca nu se mai poate dai un sarut de ramas bun si pe urma gata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asa am si facut RapJoint dar nu e vorba de lasitate e vorba ca mia ingreunat situatia ca nu voiam sa o vad cum suferawinking

| RedGuy a răspuns:

Pacat ca nu esti ca mine.Pana acum 3 ani o relatie de-a mea dura cam 1 saptamana sau 2...si daca cat de cat incepeam sa tin la ea/ele dura cam 1 luna/2, pentru mine era ceva natural sa ma despart si nu puneam pe nimeni sa zica...o faceam eu, si acum am ramas amici cu toate prietenele care le-am avut, cel mai bine spune-i ca numai vrei sa fi cu ea si care e motivul adevarat.