| codx a întrebat:

Vreau sa stiu daca un baiat la 14ani daca face "sex" are dupa probleme.
Rog seriozitate laughing
Funda happy

Răspuns Câştigător
| Visitor a răspuns:

Nu mai patesti nimic...la mine par tot e bine big grin

27 răspunsuri:
| justgabriela a răspuns:

Nu pateste nimic, doar ca nu e indicat deoarece tu nu esti bine dezvoltatthinking tine-ti hormonii in fraulaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
La 14 ani, organismul nu este suficient de dezvoltat pentru a fi pregătit de etapa asta.
La 14 ani, individul trebuie să-şi vadă de carte, nu de sex, sexul după 20 de ani încolo, ce urlă hormonii ăştia în voi, măi!
Te pup!

| papusica987 a răspuns:

Buna...
depinde ce probleme.
daca nu te protejezi poti lua vreo boala, sau o poti lasa insarcinata pe fata.
ai grija:*.

| Exilee a răspuns:

Ai probleme ( cu psihicul tau). Daca tu ai considerat ca esti ''destul de barbat'', nu ai nicio problema ( bine-ar fi sa nu ma fi inselat).

| Dariusuu a răspuns:

Nu înțeleg de ce toți vreți să fi-ți in pas cu moda.

Lasă-i pe ei să-și distruga copilăria, să nu faci vreo prostie.

| SoroundedWithBlood a răspuns:

Da. problema e ca pentru a'ti incepe viata sexuala trebuie sa fi atat pregatit fizic cat si PSIHIC! Tu nu esti pregatit psihic pentru asa ceva. Plus ca sexul nu e o joaca. Se cheama,, a face dragoste'' nu? Dar la varsta asta nu poti iubi o persoana asa de mult incat sa te atasezi si sa fi pregatit sa o intelegi si ea pe tine. Copilas, nici nu sti ce inseamna sexul asa ca intoarcete la scoala si la teme!

| codx explică:

Bai dar am zis eu ca vreau sa fac sex la 14 ani?

| ReiVaN a răspuns:

O sa ramai pe la.40 fara jucarie functionala.

| OkAyAn a răspuns:

Pt tine nu va fi o problema desi nu e indicat sa faci sex pana la 20 ani in ambele sexuri dar ea va avea probleme psihice!
Oricum mai bine ramaneti doar la faza de saruturi(daca ai o priestena si vrei sa faci cu ea)eca e cel mai bine pentru amandoi!
Baftaaa!

| Violente a răspuns:

Probleme nu are, dar virginitatea este un HAR UNIC dat de Bunul Dumnezeu. Dacă simti ca esti pregatit si ai gasit PERSOANA POTRIVITĂ, atunci fă-o, dar trebuie sa o faci din dragoste, nu din "plăcere" sau din gandul ca acest fapt te face mai superior.

Nu va suparati, dar am vazut la foarte mulți "puștani" că sexul aduce superioritate si oferă posibilitatea de a rade de celălalt care este mai precaut și virgin. De exemplu: "fraiere eu o fac in fiecare seara cu gagicămea și tu o freci singur."

Dacă la tine este vorba de asta si doar acesta este motivul pentru care vrei să faci sex, sa fii superior, atunci scuza-mă dar nu ești normal.

Sexul, mai ales primul contact trebuie sa fie bazat pe feeling, sentimente, atracție, dragoste și incredere, nu pe orgoliu si bărzăuni.

| DNSK a răspuns:

Eu inca aveam masinute la 14 ani. ce se schimba vremurile astea..de la an la an. tu ce ai in pantaloni nu se poate numi penis. e. puta. intelegi mai puta?

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

rolling on the floor)))) ce dur o sunat asta sa-mi bag picioru

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Funda?!laughing)

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Crede-ma ca ti-as da din suflet funda aia smug
doar ca nu eu am pus intrebarea asta tampita laughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ai pus între ghilimele?
Nu, nu e fată să facă complicații pe colul uterin, fizic nu se întâmplă nimic, dar psihic e posibil să regreți alegerea.

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Cum tampita?! e pe bune! e purul adevar!

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Nu tuuu
zicam ca intrebarea baiatului de 14 ani e tampita
raspunsu tau e GENIAL
capis?laughing

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Nu ne intelegem! am inteles ca intrebarea pustiului e tampita! am zis ca nu e tampita ci e purul adevar! frate, am 24 de ani, si sper din tot sufletul ca ai mei sa nu ajunga ca dracii astia cu hormonii ca un pepsi abia desfacut

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Vezi ca ne putem intelege!
no stai tu linsitit ca nu sar hormonii tai ca mici pe gratar deoarece ai sustinatori aici care te sustin si nu te lasa sa te prabusesti ca pustiul de 14 ani
Hai DNSK ole oleeeeeee

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

laughing) vorbeam de copii meilaughing)) ma rog..viitoriilaughing) eu m-am exprimat gresit, recunosc! laughing esti cel mai tare sa mor eu! ti-am dat like

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Multumesclaughing
dar sunt fata deci sunt cea mai tare nu cel mai tare bine?

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Fuc.da' eu de unde sa stiu? nick-ul tau nu spune asta! plecaciuni si imi cer scuze.

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Hai ca esti super tare laughing
respect

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Sigur esti fata? ai un limbaj tare..de cartier! asculti rap! f bine! bine may, o seara frumoasa sa ai! saru'mana

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru DNSK):

Da, chiar sunt fata big grin
mersi mult o seara placuta si tiebig grin
si baiatu cu intrebarea ti-am facut la raspunsuri macar o funda ne puteai da si tu la amandoilaughing

| DNSK a răspuns (pentru SchiZz20CMrecords):

Dupa ce l-am ametit aici, mai vrei si funda! clar esti fatalaughing glumesc.

| MyLoLiPoP a răspuns:

Nu patesti nimic. Numai daca o lasi gravida happy