| CreangaVerde a întrebat:

Vreau sa stiu de la baieti ce texte de agatat mai folositi in ziua de astazi? Vreau sa ma amuz putin.

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Hey beybe, eu Titanicul, tu aisbergul.Nu vrei sa ne ciocnim?big grin

12 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Orice costa, ce dai?

| raducanumihaela a răspuns (pentru DirectDinBerceni92):

De unde ai scos-o si pe asta? rolling on the floor

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru raducanumihaela):

Fac haz de necaz din orice lucru intamplat si vazut de minebig grin.Am imaginatie bogata, pacat ca nu se cauta o meserie de genu sad

| CreangaVerde explică (pentru DirectDinBerceni92):

Ce ai tu se numeste plagiat laughing, da oricum e misto faza

| DirectDinBerceni92 a răspuns (pentru CreangaVerde):

De la ce plagiat?! Unde mai exista expresia asta?!
Mi-a venit in cap pur si simplu si am scris-o...nu e luata de undevastraight face

| madyddd a răspuns:

Eu una nu as fi deloc impresionata de asa-zisele "replici de agatat" mi se par de prost gust. Daca iti place de o fata invit-o in oras, dai un cadou sau dai niste flori.replicile folosite de baieti sunt jalnice. Faze de genul "imi dai numarul tau de telefon ca l-am pierdut pe al meu" sau "arati ca viitoarea mea prietena" ma fac sa ma tavalesc pe jos de ras...rolling on the floor)))
Am auzit o multime de "formule", unele, dragute, care iti rapesc un zambet, poate, altele...ce sa mai vorbim, iti vine sa-i dai o palma.Dar sa fim realisti, nici ei nu cred ca prind la toate(mai sunt si care "pun botul" ca sa ramanem in "tema"), dar daca ar sta ca mutii i-am mai observa? Poate ca au si ei nevoie de atentia cuiva si "se baga-n sema" singuri. Daca este de zambit, zambeste(pe ascuns) si treci mai departe big grin

| LineGuide a răspuns:

Tu chiar folosesti texte de agatat?

| Tmcn a răspuns:

Nu ştiu, mie textele de agăţat mi se par penibile, nici nu le-aş folosi şi nici nu aş băga în seamă pe cineva care le foloseşte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Texte de agatat? rolling on the floor))))))))))))))))))))))
asa ceva se foloseste in ziua de azi cand nu sti ce sa-i zici unei fete? laughing vai de noi

| EdwardEtc a răspuns:

De ce ar vrea cineva sa foloseasca "replici" pentru agatat? te simti neincrezator ca fara ele nu ai sanse?

| CreangaVerde explică (pentru EdwardEtc):

Nu stiu poate pentru a te amuza laughing)

| EdwardEtc a răspuns (pentru CreangaVerde):

Ciudat mod de a te amuza thinking