| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu nite idei. la bal o sa imi iau niste blugi putin de tot rupti cu un tricou larg si cu o curea subtire la mijloc si cu niste botine negre sau gri. un pandantiv ceva si o bratara mai groasa asa. as vrea o geanta mai mica asa insa nu stiu de care. deasupra o sa imi iau o blana neagra pentru ca o sa fie frig mai ales ca am tricou. geanta sa fie una gri intr-o parte? vreau ceva mic. idei va rog? multumesc.

4 răspunsuri:
| Crimeea a răspuns:

Esti vampir de nu te poti vedea in oglinda? ca nu am inteles...

| PrecioussGirl a răspuns (pentru Crimeea):

Nici eu nu am inteles la ce te referi raised eyebrows

| Crimeea a răspuns:

Ideea ta e buna,nu cred ca mai ai nevoie de altelesi de ce am zis faxa cu vampirul,pentru ca ai oglinda sa te vezi cum arati imbracata pentru bal,noi nu te putem vedea,, tu trebuie sa stii cel mai bine, in principiu e ok

| PrecioussGirl a răspuns:

Am zis cum sunt imbracata ca sa imi poti spune tu sau alte persoane ce geanta s-ar potrivi. oricum stiu ce geanta o sa imi iau. una plic. love struck