| girlll_2266 a întrebat:

Vreau un sfat straight face
recent ma`m despartit de prietenul meu. din cauza ca el a plecat din tara si a zis ca nu mai are rost sa fim impreuna. dar stie ca eu tin la el.

dar nu mai stiu ce sa inteleg.pentru ca el aseara m-a sunat si mi-a zis ca ii este dor de mine ca tot pe mine ma iubeste si tine mult la mine.

iar acum trebuie sa se intoarca in tara dar nu vrea sa ne impacam sad

ce sa fac. crying sad

Răspuns Câştigător
| mihaeladulcikk a răspuns:

Prin ceva asemanator trec si eu, si eu m-am desp de un baiat si al meu a plecat si mereu imi zice ca-s febletea lui.nici eu nu-l inteleg,deoarece nici el nu stiu ce vrea thinking este si gelos,eu cred ca te iubeste daca ti-a zis ca ii este dor de tine thinking intreaba-l dc nu vrea sa se impace,daca te mai iubeste,sau daca isi doreste pe altcineva... spune-i ca tu l-ai asteptat,ca-l iubesti si ca vrei sa te impaci cu el :*:* Succes! Funda, daca doresti, bineinteles!

6 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Daca il iubesti de ce te-ai despartit de el?
Chiar daca a plecat din tara, puteai sa-l astepti.
Cred ca totusi era putin suparat pe tine, credea ca nu-l iubestid aca te-ai desp de el.
Spune-i ca si tu il iubesti si ca ti-e dor de el, iar cand vine inapoi va intelege si veti fi din nou impreuna.
:d Succes!

| consiliera a răspuns:

Nu e sigur ce vrea.Nu te mai dispera atat.Stai sa vezi cum merg lucrurile, cu ce idei vine si vedeti voi.

| girlll_2266 explică:

EL s`a despartit de minestraight face

| corryna_3952 a răspuns:

Asta inseamna ca nu te iubeste cu adevarat sau ca a intervenit altcineva in relatia voastra...eu zic sa il uiti si sa iti gasesti un baiat care sa te merite...:*

| Ashlinn a răspuns:

Nu stiu happy

| Daniela_8625 a răspuns:

♥ Daca " te iubeste " cum zice el, se va impaca cu tinehappyDaca doar zice la baza Lasa.L Stiu ca e greu pentru tine Dar asa e mai bine pentru aman2 Nu te iubeste pentru ca daca te.ar iubi ar vrea o relatie serioasa cu tine. happy Sper ca te.am ajutat happy