| 1Q a întrebat:

Acuma se dau in Septembrie restantele, eu sunt anul 1 si voiam sa stiu daca pic acum restanta in septembrie ce fac? De la secretariat mi-au spus ca daca pic trebuie sa dau re-reurile si stie cineva cand dau re-reul?

3 răspunsuri:
| RedStyle950 a răspuns:

In primul rand la ce facultate esti? La mine de exemplu se da restanta si daca pici ajungi in credite care sunt in octombrie si daca le pici si pe alea repeti anul sau esti exmatriculat(asta pentru anul 1)

suntserios
| suntserios a răspuns:

La fiecare facultate sunt altfel organizate. in principiu re urile se dau dupa sesiune de restante

| 1Q explică (pentru RedStyle950):

Hyperion drept