| incredibilu a întrebat:

Am o profesoara de mate la scoala care cred ca are ceva cu mine.In timpul orelor sta numai langa mine si langa prietenul meu! Imi verifica caietul la sange.Ce sa fac ca sa scap de aceasta corvoada?

Răspuns Câştigător
| Fatamuntilor a răspuns:

Sincer,nu prea ai ce face! E de datoria ei sa te verifice.
Dar cred ca nu ai ascunde, nu? Temele le faci, asa nu-ti fa probleme!

3 răspunsuri:
| Mihaitza009 a răspuns:

Inseamna ca parintii tai o cunosc bine pe profesoara si au pus-o sa te urmareasca pentru a vedea ce faci tu in timpul orelor sau la scoala pentru a fi ei siguri ca nu faci vreo prostie

| cupydo0n a răspuns:

Daca in timpul orei esti atent si iti notezi tot ce se preda nu cred ca ar putea sa iti faca ceva.
Sau poate a prins drag de voi.

O zi buna in continuare.

| incredibilu explică (pentru Fatamuntilor):

Nu am ce ascunde dar mi-e frica sa nu ma asculte