| alextati a întrebat:

Am pierdut 3 carti de la scoala, ce pot sa fac? Le-am cautat peste tot, in zadar, cum procedez? Ce mi se poate intampla?

10 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mergi la librarie si le cumperi!

| zurick a răspuns:

Le cumperi și le dai pe cele cumpărate atât.

| Anuket a răspuns:

Vezi dacă le găsești la școală, dacă nu, așteaptă să vezi ce-ți va zice dirigintele sau cine strânge manualele. Dacă trebuie să le cumperi, dai comandă.

| Mirel4412 a răspuns:

Eu pe fiecare am pierdut 2-3 carti, cand le am dat si au vazut ca am lipsa nu mi-au zis nimic, daca vrei poti sa le comanzi e 20-40 lei un manual

Răspuns utilizator avertizat
| lulufunny6766 a răspuns:

Dai spaga

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu-i o problema atat de mare, daca le gasesti in librarie le cumperi, daca nu le gasesti le platesti.

| Zuzu1991 a răspuns:

Cum balarii pierzi carti in pandemie?!?
ti le-a rontait cainele sau ce?!? rolling on the floor

| alextati explică (pentru Zuzu1991):

Amuzantule, le am gasit, hai iesi

| Zuzu1991 a răspuns (pentru alextati):

Merci big grin