| CdeMetal a întrebat:

Am trecut un cuvant pe a doua pagina din greseala la examen, o sa se anuleze?

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Se socotește greșeală, dar nu se anulează examenul!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CdeMetal explică (pentru sickkkkkk666):

Pai la examenul de capacitate primesti o foaie mare, eu am scris si apoi am indoit foaia si am observat ca am scris un cuvant pe a doua pagina.

| Bardasu_Emi_1993 a răspuns:

Oare este vreo problema daca am incercuit numerele de la exercitii? Se va anula lucrarea?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Bardasu_Emi_1993):

Nu ți se anulează nimic!

| Bardasu_Emi_1993 a răspuns (pentru floresdemayo):

Nici daca am facut la fel la numerotarea in pagina?

| anawings a răspuns:

Si eu am subliniat doua cuvinte, dar apoi am crezut ca se pot lua ca semn asa ca am taiat peste ele, se vedea cam nasol. Insa la alte greseli am taiat decat cu o singura linie. Credeti ca se poate anula?

| Anon31241212 a răspuns (pentru CdeMetal):

Vrei sa zici ca ti s-a imprimat scrisul de pe prima foaie pe a doua? Nu-ti anuleaza. Am patit si eu si eu la competente digitale. Data viitoare cand completezi ai grija sa desfaci foaia.

| Ineys a răspuns:

E capacitate oameni buni, nu au pretentii mari la voi, doar sa nu faceti semne unice sau care atrag atentia intr-un mod deosebit. Alea se pot considera pentru cineva atunci ca va corecteaza lucrarea. Cand am dat eu capacitatea unu din sala si-a scris numele cu litere mici cand trebuia cu majuscule si l-au lasat asa. Si nu i s-a anulat nimic.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns (pentru Bardasu_Emi_1993):

Nu am înțeles întrebarea,. Adică, ai numerotat paginile?
Nici atunci...