| alexandra0995 a întrebat:

As dori ca cineva care e la farmacieCarol Davila, sa imi raspunda la cateva intrebari. Sunt clasa a12a si nu stiu daca sa aleg farmacia din Bucuresti sau Constanta.

3 răspunsuri:
| Melinda1219 a răspuns:

Eu cred ca este mai bine la Bucuresti, chiar daca e concutenta mare..aici ai mai multe oportunitati

| alexandra0995 explică (pentru Melinda1219):

Nu stiu de ce, dar imi este teama ca o sa imi fie foarte greu cu invatatul si ca o sa trebuiasca sa invat non-stop si sa renunt la iesiri in oras etc si asta pentru ca am citit pe anumite bloguri... Tu esti la farmacie? Imi poti spune cum ti se par examenele si cum e viata de student?

| Melinda1219 a răspuns (pentru alexandra0995):

Nu, nu sunt happy eu am dat admiterea la limbi straine happy