| MiCri81 a întrebat:

As dori sa ma inscriu la anul la un liceu 100% online. Exista asa ceva in Romania? Paginile pe care am intrat,desi scria peste tot liceu online, nu era deloc asa. Ori si mai interesant fara date de contact.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In Romania nu exista forma online (fara frecventa sau la distanta) pentru liceu, doar formele cu frecventa la zi, cu frecventa la seral sau cu frecventa redusa, acestea sunt prevazute in legea invatamantului preuniversitar nr.198/2023.

2 răspunsuri:
| MiCri81 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc pentru raspuns. Mai complet de atat nici nu se putea. happy

| TimberWolf a răspuns:

Ce s-a intamplat puiule, nu te mai poate duce tati la scoala cu masina?