| alessia_7452 a întrebat:

Au vazut... este o imagine vizuala?

Răspuns Câştigător
| Rakanishuu a răspuns:

Doar daca spune ce au vazut.

7 răspunsuri:
| WhiteTiger15 a răspuns:

Si da si nu..pentru ca nu spune ce "Au vazut" sau poate spune...

| Geancarla a răspuns:

Da, este deoarece ei nu fac nicio actiune ca imaginea artistica sa fie dinamica si nici statica pentru ca ei fac totusi ceva.

| alexandra2000ale a răspuns:

Da...

| Reyskate99 a răspuns:

Grea e tema la romana...Da, daca spune ce au vazut, dar poti cauta asta in manual sau culegere...

| alessia_7452 explică (pentru Reyskate99):

Nu e tema la romana, dar am vrut sa am conving ca asa e

| Alexandra_Ale_1999_UoQZ a răspuns:

Bineinteles! " Ei au vazut " este o imagine vizuala deoarece ei au vazut ceva, nu au simtit un miros sau nu au auzit ceva.

| Marcela9Xd a răspuns:

Da! Pentru ca se spune ca au vazut, nu era imagine vizuala daca spuneau : au auzit. Funda?