| EricCos1 a întrebat:

Au voie profesori sa iti inchida microfonul online doar pentru ca asa vor ei?

Profesorul meu ne da mute la toti si nu mai face ora doar pentru ca nu are chef!

Răspuns Câştigător
| samforafixshoion a răspuns:

Anuntati directorul/directoarea scolii pentru ceea ce se intamplă in oră sau dirigintele clasei. Poate sa va inchidă microfonul doar daca voi vorbiti fara rost

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

1 da, dar de bun simț ar fi să le inchideți voi din proprie inițiativă

2 e un nenorocit dacă chiulește, ar trebui să nu fie plătit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Anunta directorul.

| xGamerZ212 a răspuns:

Si ce te deranjeaza asa tare?

| EricCos1 explică (pentru xGamerZ212):

Ti-se pare corect sa primesc absenta doar ca el nu are chef sa faca ora!

| EricCos1 explică (pentru samforafixshoion):

Multumesc mult, asa o sa fac!
Noi avem ora de bio cu doamna directoare deci o sa fie usor...

| xGamerZ212 a răspuns (pentru EricCos1):

Am crezut ca nu pune absent...