| Iulyan_Adrian_1998 a întrebat:

Bai fratilor la academie la sectia militara daca mergi la facultate cum satai la camin adica cam cati in camera daca stiti? Plz raspundeti va rog

6 răspunsuri:
| AllexandruW133 a răspuns:

Acum depinde si de academia ATM am inteles ca 4-20 laughing sibiu AFT 4 AFA 3...nu ai precizat ce academie laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Ca la armata: 20-30 happy

| mudokins78 a răspuns:

Tovarăşe Adrian!, dumneata nu şti! Ca la Doftana! Între 8-12.

| Bondarel99 a răspuns:

Se sta 5 in camera, iar baia e pe hol, adică o baie la 10 camere. Se asigura mase pentru cei care sunt la buget, uniformă, prosoape și chestii din acestea de uz personal, solda lunară de aproximativ 50 lei. Chestia nasoala e ca in timpul săptămânii nu poți părăsi campusul când vrei tu, trebuie sa îți dea voie.

| Iulyan_Adrian_1998 explică (pentru AllexandruW133):

Anmb la constanta

| AllexandruW133 a răspuns (pentru Iulyan_Adrian_1998):

4 in dormitor