| CatMeadow a întrebat:

Barbatii koreeni nu suporta femeile albe?

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| LarisaDragomir a răspuns:

E in functie de preferintele fiecaruia. poate ca si unui alb ii plac negresele, sau unui koreean albele.conteaza ce este in sufletul si in mintea lui.astea nu tin cont de religie,varsta, familie, culoarea pielii sau altele ca sa intelegi.tin doar de persoana respectiva. sper ca ai inteles.

| PsychoDreamer a răspuns:

Es stiu doar ca nord coreenii nu suparta si nu recunosc absolut pe nimeni

| MykaEella a răspuns:

Nu e adevarat, daca asculti melodia lui se7en :"girls" spune ca-i plac toate fetele din toate rasele

| MykaEella a răspuns:

Nu e adevarat, daca asculti melodia lui se7en :"girls" spune ca-i plac toate fetele din toate rasele
PS:si mie imi place G-dragon

| CatMeadow explică (pentru A0n1mUL):

Nu intreb pe cei care nu stiu, cine te-a pus sa raspunzilaughing

| CatMeadow explică (pentru LarisaDragomir):

Sper ca am intelesrolling on the floor) lol da si eu stiam asta si nu am pus intrebarea asta pentru ca asi fi rasista din potriva iubesc toate rasele dar eram indragostita de un baiat korean si am aflat dintr-un reportaj ca ei nu prea agreaza albele. sper ca ne-am inteleslaughing mersi multhappy