| whiteOdrink a întrebat:

Am nevoie de câteva păreri şi sfaturi în acelaşi timp. M-am înscris la facultate, la două specializări şi am fost admisă la ambele(la taxă) numai că nu ştiu pe care să o aleg şi aş vrea să aflu şi opiniile voastre, poate mă ajută la decizie.
Specializările sunt următoarele:
1. Ştiinţe politice
2. Relaţii internaţionale şi studii europene.
Care să fie deci?
Fundă celui mai convingător răspuns.

Răspuns Câştigător
| Niiiicu a răspuns:

Personal as alege 2 deoarece poti lucra ca diplomat + multe altele si mai ales ai ocazia sa calatoresti dincolo, succes

6 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Pai cred ca doar tu poti sa stii raspunsul interbarii, adica du-te acolo unde te atrage mai mult. Eu pesonal as opta pentru varianta a doua.

| whiteOdrink explică (pentru 123lalala):

Da il stiu, nu am dubii ca nu il stiu. doar ca am nevoie de parerea altora....imi plac amandoua ca daca nu-mi placeam nu depuneam dosarele la ambele. la a 2a ma gandesc si eu, ma atrage mai mult! multumesc de opinie

| whiteOdrink explică (pentru Niiiicu):

Multumesc pentru opinie, cum i-am spus si ioanei si pe mine ma atrage a 2a optiune!

| Niiiicu a răspuns (pentru whiteOdrink):

Cu placere, sper sa faci cea mai buna alegerewinking

| whiteOdrink explică (pentru Niiiicu):

Si eu sper sa o fac pe cea mai buna! Oficial, de maine o sa fiu studenta la RISE! happy multumesc inca odata. funda e a ta

| Niiiicu a răspuns (pentru whiteOdrink):

Multumesc.succeshappy