| CosminaDinu a întrebat:

am nevoie urgent de un profesor foarte bun de engleza si altul pentru franceza (pentru meditatii)...deoarece anul viitor intentionez sa plec in Franta sau Suedia la studii. Stiti pe cineva care se pricepe foarte bine si de la care se vad rezultate intr-un timp scurt? va rog mult, dau FUNDA!

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da fratele meu, profesorii mei din liceu sunt foarte foarte buni. Vino in Mangalia si iti fac eu cunostinta. Daca nu ne spui unde locuiesti, nu prea putem sa te ajutam. Intreaba si tu lumea de la tine din oras, cere recomandari. Trebuie sa gasesti tu niste profesori.

| CosminaDinu explică:

Sunt din Bucuresti

| CosminaDinu explică (pentru AFR81):

Sunt din Bucuresti. Imi poti da facebook-ul tau pentru a tine legatura? pentru ca eu am niste rude in Mangalia si vara aceasta o sa tot stau pe acolo...

| CosminaDinu explică:

Sunt din Bucuresti.

| CristinaSNC a răspuns:

Eu zic sa cauti de la tine din oras big grin