| Legos a întrebat:

Buna! Am o intrebare despre simularile de bac.Din ce am auzit si de la alti prieteni care sunt la alte scoli exista sansa sa primim raspunsul mai repede(in functie de liceu) fata de termenul pus de minister.E posibil asta? Mutlumesc!

5 răspunsuri:
| 99290 a răspuns:

Eu am înțeles că până luni ar trebui să fie gata. Profesorii s-au apucat deja de corectat lucrări Succes!

| sierra1 a răspuns:

"exista sansa sa primim raspunsul"

ce răspuns? ai pus vreo intrebare instituționalizat?

sau gândești la note?

| Legos explică (pentru sierra1):

Sa primesc rezultatele mai devreme fata de termenul precizat de minister.

| sierra1 a răspuns (pentru Legos):

Rezultatele vor fi afişate pe 14 aprilie dar in mod cert profii or să vă zică mai devreme ce și cât ați făcut

| Violleta2022 a răspuns:

Corectarile de la simulare sunt facute de profesorii din acel liceu si pot afisa rezultatele cat de repede termina ei de corectat, desi au un termen mai lung in care se pot incadra.