| Anca_4010 a întrebat:

Buna,am o intrebare legata de scoala........pe mine ca inerveaza la scoala cand colegii mei spun ca nu au invatat si cand aduce testele profesorul ei au note foarte mari,,,,,, si cand ma intreaba pe mine daca am invatat eu le spun ca da si atunci parca uit tot ce am invatat parca mi-ar fuge tot din cap happy si lor le este ciuda cand zic ca nu am invatat si i au si eu 6-7 si ei mai putin,,,,,ce sa fac? sa mint si eu ca ei, sa spun ca nu am invatat pe cand eu am invatat?

Răspuns Câştigător
| 2B a răspuns:

Buna! Parerea mea este sa fi sincer daca nu ai invatat spui ca nu ai invatat si daca ai invatat bv tie! Sincer si la mine se intampla lucruri de acest gen nu este nimic, probabil vor sa ascunda faptul ca au invatat ca sa nu fie intrebati sau findca au emoti sau cel mai folosit ca cei care sunt mai slabi la invatatura sa stie ca el nu a invatat si si ca nu stie nimic este si o schema ca sai prostesti pe alti ca sa nu-i ajuti pe alti ca sa copie de la tine! Cam asta e parerea mea! Tine minte sa nu copi pe nimeni fi tu insati si va si fi mult mai bine! Mult success in continuare!

8 răspunsuri:
| MoltenMoon a răspuns:

Voiai sa spui ca te ''Enerveaza'' banuiesc...

| bula2014 a răspuns:

Ienerveazaiiiii si tu pe iei

| Rizea_Alexandra_1987 a răspuns:

Si eu simt acelasi lucru! Ar trebui sa te linistesti in acel moment si sa-ti aduni toate gandurile! Cauta prin sertarasele mintii raspunsul!

| Lynna a răspuns:

Cel mai bine este sa fi sincera. Colegii tai poate spun ca nu au invatat doar pentru ca mai apoi sa se laude cu cat de destepti sunt fara sa invete.

| popescuvasile0909 a răspuns:

Se vede ca nu-ti place scoala. aaaa. si "a inerva" inseamna a excita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa minti? Pentru ca asa fac ei?
Cand esti cu foaia in fata scotoceste prin cutia craniana si cauta incontinu pana gasesti doar ai spus ca tu inveti.

| Anca_4010 explică (pentru popescuvasile0909):

Am uitat ca nimeni nu mai greseste mai ales cand scrie pe net laughingrolling on the floor pe net toti sunteti destepti dar in realitate nu sunteti nici pe jumatate laughingrolling on the floor

| Anca_4010 explică:

Mersi celor care au dat un raspuns chiar bun! happy