| Julyanna a întrebat:

Buna Am si eu o problema cu mess-ul. Daca unul din prieteniimei are la status un link si eu vreau sa dau clik pe acel link imi da mereu o eroare. Si daca vreau sa intru pe mail, cand apas pe plicul acela din dtreapta de sus, imi da tot eroare,
Care sa fie problema?
Ma poate ajuta cineva? Multumesc!
Funda.happy

Răspuns Câştigător
| TopCom360 a răspuns:

Dezinstaleaza browserul pe care il detii apoi reinstaleazal, un mozille sau cgrome recomand.succes

4 răspunsuri:
| gicaputinica a răspuns:

Fa o reinstalare a mess-ului dar inainte sterge-l cu un program gen "UninstalTool" sau "Ccleaner" adica, sa-l stearga si din registrii.

| TopCom360 a răspuns (pentru TopCom360):

Mozilla sau chrome scuze de scriere gresita

| Alehandra555 a răspuns:

Pai am avut si eu problema asta dar este temporala sau incearca sa-ti deschizi plicurile dealtr-un departe

| Julyanna explică (pentru TopCom360):

Multumesc pentru ajutor. acum merge.