| Gdeni a întrebat:

Buna happy
Am terminat liceul acum 2 ani si nu m-am inscris la bac. Anul acesta ma mananca sa dau bacul. Credeti ca se mai poate copia cu casca? Sau ce metode mai stiti, va rog!

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu se poate copia deloc, inveti sau nu il dai.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Nu, nu se mai poate copia cu nimic, sunt camere, iar supraveghetorii nu-si risca pielea pentru niste tanci care n-au fost in stare sa invete niste chestii elementare.
E usor, ar fi chiar de ras daca ai copia la un examen atat de tampit.

| PrunaPătrată a răspuns:

Si se mai intreaba lumea de ce Romania e o tara plina de prosti.Stiu ca nu prea are treaba scoala cu educatia, fiindca acolo doar tocesti si etc. Dar unele materii iti sunt folositoare in viata de zi cu zi, desigur ca nu tot ce iti preda folosesti, dar de exemplu romana te ajuta sa inveti sa scrii si sa vorbesti corect gramatical.Nu te judec, dar din moment ce tu intrebi "cum se poate copia la bac?" in loc de "ce metode de invatare imi recomandati la bac?" nu e normal de loc.De ce majoritatea vor sa mearga tot timpul pe trisat decat pe varianta corecta si mai folositoare in timp? O tara de prosti e mult mai usor de controlat, asta e drept.

| PrunaPătrată a răspuns (pentru PrunaPătrată):

EDIT: "nu e normal DELOC"

| Deliiiia a răspuns:

Nu poti copia, insa nici nu este greu de luat. Daca te pui putin pe invatat iei nota de trecere. Succes!