| Notty a întrebat:

Am terminat limbi străine și nu știu la ce master as putea da, ceva din alt domeniu. Ce se caută cel mai mult la moment? Ma gândeam la SNSPA la comunicare și relații publice sau management dar nu știu dacă are rost și dacă o sa ma descurc. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Masterul reprezintă studierea (de lungă durată) aprofundată a unei specializări și tu vrei să aprofundezi ceva nestudiat. Interesant dar posibil

| Ineys a răspuns:

Advanced computing systems... de ce nu?

| Notty explică (pentru Ineys):

Ma iei la mișto?

| Yurisa a răspuns:

Nu manegement. Daca nu intentionezi sa iti intemeiezi o firma nu da la manegement.

| cosmin1324 a răspuns (pentru Ineys):

Merge si software engeneeringhappy

| Ineys a răspuns (pentru cosmin1324):

Merge merge, da nu vezi? Crede ca glumim.