| DiannaaMiha a întrebat:

Buna...Anul asta am terminat clasa a8-a iar atunci cand am completat fisa cu optiuni...am pus doar 10, cei din clasa mea au pus peste 30 de optiuni
Profesorii au spus ca o sa ajung pe la Malul Mare...este posibil cu o medie de intrare de 9, 89, fiind a 168 pe judet, iar buzestiul are 220 de locuri?
Credeti ca o sa intru la Buzesti, Carol sau Cuza?

6 răspunsuri:
| Lucianu a răspuns:

Media ta este destul de mare, din cele 10 optiuni undeva se va gasi un loc, poate nu unde speri tu, dar nu cred ca o sa te reparitizeze aiurea, intr-adevar e mai bine sa pui mai multe optiuni, dar daca esti sigura ca vei intra de la prima optiune 10 sunt de ajuns. Multa bafta sa intri unde iti dorestihappy

| XsupermenX a răspuns:

Ai intrat unde ti-ai dorit?

| DiannaaMiha explică (pentru XsupermenX):

Daaa happy big grin

| XsupermenX a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Pe ce profil si daca vrei sa imi zici si a cata pe listele afisate la liceu big grin

| DiannaaMiha explică (pentru XsupermenX):

Am intrat pe stiinte sociale...sii cu listele afisate la liceu... habar nu am la ce te referi, sorry!

| XsupermenX a răspuns (pentru DiannaaMiha):

Ms de informatie credeam ca ai intrat pe mate-info big grin