| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu o facultate foarte ușoară din București unde iei examenele lejer fără sa înveți. Nu contează profilul neaparat. Vreau răspunsuri concrete. Mulțumesc!

2 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca nu conteaza ce facultate faci de ce o mai faci?

Daca iei examenele fara sa inveti nimic, o faci practic degeaba. In ziua de azi la interviu pentru job mai esti si testat ( sa vada ce stii ) nu doar intrebat de sanatate si "de ce ne-ai ales pe noi?".

| Marialexandra99 a răspuns (pentru Ineys):

Nu am nevoie de păreri, de asta am si scris ca vreau răspunsuri concrete.