| Gabriela949 a întrebat:

Buna! Avem tehnicieni dentari sau stundenti pe aici? Povestiți din experiența voastră!

8 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Poți să pui o întrebare mai vagă de atât?

Presupunând că există tehnicieni dentari sau studenți pe aici, ce anume vrei să-ți povestească din experiența lor? Nu poți să fii puțin mai specifică? Sau vrei să-și scrie memoriile pe TPU?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce îți imaginezi că vor povesti?
"frate, i-am făcut cuiva o măsea... Albă!"

| Lukasssz a răspuns:

Draga mea, imi pare rau sa te dezamagesc, aici nu sunt tehnicieni dentari! Nu de alta, dar ei nu au timp sa frece menta pe aici!

| Werrich a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Sau: "Frate, eu folosesc ceramica", "Nu te cred, bro, cu nimeni nu-ti merge! Portelanul e viitorul dintisorilor"

| Werrich a răspuns (pentru NoTurbinaNoGood):

Imi si imaginez ca se enerveaza unul si dă cu protezele dupa celelalt laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Werrich):

Sau o dau in monden: "pai daca ii faceam eu fatetele lui Dorian... nu ieseau asa fake"

| StrongHeart a răspuns:

Buna! Iti recomand canalul canalul de YT a unei fete carismatice, unde iti explica concret tot ce ai nevoie sa stii.
E o meserie frumoasa, din cate am auzit.
Ai aici link:
https://www.youtube.com/c/ALINADINA/videos