| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

Cand se afla mediile de admitere la licee in 2015?

6 răspunsuri:
| vladys a răspuns:

Pai ...inainte de trrminarea scolii ati primit o revista cu mediile fiecarui liceu

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru vladys):

Da,dar sunt cele de anul trecut

| vladys a răspuns:

Da, tu trebuie sa ai media egala sau mai mare cu cea de anul trecut pentru a intra la liceul dorit.

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Mediile de admitere de anul acesta se vor afla doar dupa repartizarea computerizata, pana atunci te poti uita, orientativ, la mediile de anul trecut, nu cred ca o sa fie mari diferente.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

"Mediile de admitere la licee in 2015" se află DUPĂ repartizarea computerizată a elevilor rolling on the floor
Media din 2015 este dată de media ultimului candidat admis la liceul "x", specializarea "y"!
Deci, NU ai de unde să le afli înainte de a completa opţiunile pe Fişa de înscriere/Fişa cu opţiuni sad

Toate cele bune!

| alexs99 a răspuns:

Mediile de admitere se vor afla doar dupa repartizarea computerizata.
O zi buna.