| Doru_Denisa_2000 a întrebat:

Care este cel mai bun liceu pentru un viitor ( un loc de munca ) :
Spiru Haret Moinești
Grigore Cobălcescu Lucacesti - Profesionala
Karpen Bacau
Va rog sa ma ajutati!
Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| Iunix a răspuns:

Mate info

| Doru_Denisa_2000 explică (pentru Iunix):

Ce liceu?

| Iunix a răspuns (pentru Doru_Denisa_2000):

Treaba e în fulu următor ( mine nu a avut cine să-mi spună ) :
Dacă vrei un loc de muncă de viitor şi foarte bine plătit trebuie să faci o facultate la Politehnică sau la ASE ( Cibernetică economică ) În ambel3 cazuri trebuie să ştii foarte bine matatică, matematică m1 ( la Cibernetică nu ştiu sigur dacă e mate m1 sau m2 ) şi fizică dacă vrei să mergi la o facultate de unde să-ți găseşti un loc de muncă imediat cu un salariu de început chiar şi de 1000 de euro, asta în România.
Şi pentru asta, cel mai bun liceu e cel de mate info. Caută pe net licee de mate info în Bucureşti sau unde stai tu.