| Adina981 a întrebat:

Cine imi da si mie rezultatele de la olimpiada de biologie etapa judeteana din data de 3. martie 2012? ( LINK ) Ms. FUNDA! love struck

9 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

"Etapa judeteana"? --- nu ai precizat judetul!
Astazi este dumineca 4 Mart. --- crezi ca face cineva munca patriotica sa listeze rezultatele sau, a stat toata noaptea de 3 spre 4 Mart ca sa puncteze lucrarile?

| Georgi2011 a răspuns:

Nu prea cred ca au corectate si in nici un caz puse pe sait

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns:

Buna...din ce judet esti? Si eu caut daca gasesc ceva iti trimitbig grin. Dar trebuie sa-mi spui judetul.

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns (pentru alessia5158):

Lucrarile la olimpiada de biologie se corecteaza pe loc, in fata ta. Stie ce punctaj are dar vrea sa stie ce loc are.

| Adina981 explică (pentru ŁīĸēÃĐŕēāϻ):

Judetul Gorj... a si apropo : lucrarile nu se corecteaza pe loc sa stii! se corezteaza dupa ce pleaca toti participantii!

| ŁīĸēÃĐŕēāϻ a răspuns (pentru Adina981):

La noi se corecteaza pe loc, vine cineva din comisie si corecteaza grila ta dupa barem in fata ta si a unui alt martor poate la voi face altfel. Ce clasa esti daca nu te superi ca intreb?big grin

| ZoeyMe a răspuns (pentru Adina981):

La faza judeteana se orecteaza pe loc, la cea locala nu.

| Adina981 explică (pentru ŁīĸēÃĐŕēāϻ):

A7-a tu?

| Adina981 explică (pentru ZoeyMe):

Nu e adevarat
cel putin nu la noi!