| aliada a întrebat:

Buna! Cineva care s-a transferat de la alt UMF din tara la UMFCD si imi poate spune daca "locul bugetat" cu care ar trebui sa plec de la universitatea mea este cel de anul acesta sau din anul urmator? Mentionez ca sunt anul 1 la Tehnica Dentara si imi doresc sa ma transfer tot la Tehnica Dentara.
As mai avea, de asemenea, nevoie si de alte sfaturi daca exista persoane care au reusit sa se transfere. Multumesc!

2 răspunsuri:
| Danieladny9 a răspuns:

Din câte Cunosc, posibil ar fi să poți face asta din anul următor însă cel mai bine întrebi la secretariat, acolo îți vor spune sigur ce și cum. Dai un telefon, nu e nevoie neapărat să mergi fizic. De asemenea, da mi un mesaj privat pentru a discuta. O zi faaaina

| aliada explică (pentru Danieladny9):

Nu stiu cum as putea sa scriu, nu am mai intrebat nimic pe TPU pana acum.