| elenaa408ele4 a întrebat:

Buna, credeți ca as avea vreo sansa sa intru cu media 7, 52 la Ion Cantacuzino Pitesti sau macar la Maria Teiuleanu?

4 răspunsuri:
| Cipi1212 a răspuns:

Dacă este un liceu bun nu știu.

| aizen0567 a răspuns:

De ce nu te uiți la brosura? Tu o detii nu noi, Vezi care a fost media ultimului admis de anul trecut și hotărăște te împreună cu un adult responsabil.

| elenaa408ele4 explică (pentru Cipi1212):

Ultima medie la filologie a fost 8, 22 (La Cantacuzino), iar la Maria Teiuleanu 7, 92 economic.Sa zicem ca la Maria as avea sanse, dar credeti ca as avea sanse si la Cantacuzino avand in vedere ca vor scadea mediile de admitere anul acesta?

| Cipi1212 a răspuns (pentru elenaa408ele4):

Nu știu.