| adyyyyyyyy a întrebat:

cum pot scapa de numele alternativ dupa facebook..ca am schimbat multe si mi sau salvat acolo, si acum nu mai pot scrie altul. VA ROG! funda.

4 răspunsuri:
| AllexTheWolf a răspuns:

Explica ca sa inteleg ce nume unde s-a salvat si ce...

| adyyyyyyyy explică (pentru AllexTheWolf):

Pai am schimbat de mai multe ori numele pe facebook..si mi-au ramas acolo la nume.iar acum nu mai pot sa introduk altul findca am schimbat prea multe si imi apar acolo iar acum nu mai pot sa scriu altul. cum le pot sterge pe akele vechi? dau funda!

| AllexTheWolf a răspuns (pentru adyyyyyyyy):

Baga id-u asta alex_colt79 sa vb cum trebuie, ca si eu am schimbat numele, dar nu am patit asta.

| adyyyyyyyy explică (pentru AllexTheWolf):

Ia-l tu pe al meu ca eu no pot adauga. adrianbadiu982