| anonim_4396 a întrebat:

Cum sta treaba cu repetarea anului la facultate? Cand se repeta? Imi e cam neclara treaba.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai ramas repetent in primul an, trebuei sa dai din nou la facultate.
Daca ai ramas de la anul 2 in sus, doar il repeti, dar trebuie sa platesti examenele, iar daca este privata facultatea, platesti si cursurile inca odata.

| Omis a răspuns (pentru Violleta2022):

Nu la asta ma refeream, voiam sa stiu care sunt cauzele repetarii anului? Daca am mai mult de 3 restante pe semestru il repet? Sau cum e?