| dumitruanca a întrebat:

Bună! Dacă renunț la o facultate pe care am făcut o un an și vreau să ma înscriu la alta după ce criteriu intru? Tot media de la bac?

4 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

O sa intri exact ca si ceilalti dar daca ai facut un an la buget la facultatea asta, o sa trebuiasca sa platesti un an la facultatea viitoare, chiar daca tu intri la buget

| gabicoo a răspuns:

Tot cu bacul.

| Magie2525 a răspuns (pentru Furnicuta000):

Și dacă făcea un semestru la facultate la buget și renunța la acea facultate, trebuia să plătească un semestru la noua facultate la care intra dacă intra la buget?

| Furnicuta000 a răspuns (pentru Magie2525):

Contractul se semneaza pe tot anul chiar daca tu te duci doar un semestru