| anonim_4396 a întrebat:

Dau funda! Am o intrebare, daca voi avea media pe toti cei 4 ani din gimnaziu 7.80, la ce liceu din cluj as putea intra? Prefer informatica la care sunt as ( programare, etc.) (dar la matematica sunt cam praf...). Multumesc

2 răspunsuri:
| akadeaa a răspuns:

Cum naiba sa fi as la programare daca esti praf la mate? laughing...ce oameni

| bassmusic a răspuns (pentru akadeaa):

Am 4 medali din bronz si 5 diplome cu locul 2 si 3 la info... Nu am prea invatat la mate asta e treaba. M-am axat numai pe programare in ultimi ani.