| Dooolce a întrebat:

Deci..la scoala ne-au dat foile acelea cu mediile de anul trecut la liceu.Intrebarea estebig grinaca un profil are media 7.52 si mie imi iese cu vreo 20 de sutimi mai mica am sanse sa ma aprobe sau nu? Si mediile acelea din foi sunt sigure sau sunt orientative si se mai modifica?

Răspuns Câştigător
| MatzzaaaEteeNaa666 a răspuns:

Nu conteaza prea mult media ta. Ceea ce conteaza cu adevarat este numarul de persoane care vor sa intre la acel liceu. Daca numarul de locuri nu este completat de elevi cu medii mari, atunci pot intra si cei cu medii mai mici, pentru a nu ramene locuri.

5 răspunsuri:
| 1Mihai1 a răspuns:

Desigur că se modifică. Poate să mai crească sau poate să mai scadă. Numai bine!

| PiNNoTheGamer a răspuns:

Hey, I've just received a free Minecraft Giftcode!
You can get one too!

>> minecraftcodes.me

Răspuns utilizator avertizat
| RainOfColors a răspuns:

Aceea este edia din anul trecut. Acum depinde de numarul de persoane care doresc a mearga la acest liceu si de mediile acestora.
Succes!

| RainOfColors a răspuns (pentru RainOfColors):

Media* si sa*