| Jdbdjd a întrebat:

Buna deci va rog ajutati-ma sa gasesc o reclama, îmi tot aparea o reclama sponsorizata pe Youtube pana ieri era o poza gen si era un om cu par alb în cap parca, de vreo 40-60 de ani care se uita la telefon si avea ochelari, si vreau sa gasesc reclama aia adica nu era reclama era doar o poza cu site ul sponsorizata SIGUR ati vazut daca ati stat pe Youtube în ultima vreme stau de ieri sa caut si n o mai gasesscc crying( va rog mult dau bifa (numai stiu despre ce era sponsorizarea)

2 răspunsuri:
| Amiraramii a răspuns:

Am vazut-o si eu, dar nu mai tin minte la ce era.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niste rahaturi, poate au sters ei reclama de pe Youtube, numai prostii aveti in cap avioane.