| HauBau321 a întrebat:

Dupa cum bine stim peste putin timp incepem scoala. Eu am trecut in clasa a 12-a si m-am hotarat sa dau la SNSPA - Comunicare si Relatii publice mai exact! Rog studentii in cadrul acestei facultati sa imi raspunda si mie la o intrebare. In ce consta admiterea? Si nu m-ar deranja cateva detalii. Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Nu imi amintesc exact dar iti pot spune ca nu este importanta media de la bac. Parca era vorba de un examen de literatura (eseu)

3 răspunsuri:
| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut!
Si eu am vrut sa aplic anul acesta la SNSPA. Nu iti recomand aceasta facultate deoarece se afla la periferia orasului langa romexpo si nu au numar de contact sau alte detalii. (nu raspund la telefon)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facut Comunicare si Relatii publice dar am avut prieteni si materii conexe. Pai se invata in general istoria relatiilor publice, filosofia relatiilore publice. Te formeaza ca sa fii un specialist in PR si cam atat. Mi se pare ca mai faci si alte materii auxiliare.

| HauBau321 explică (pentru Bucuresti_Rutare_1994):

Si admitere stii la ce se da?