| VaLe97 a întrebat:

Locuiesc in rahova si termin clasa a VIII a. As vrea sa intru in liceul Kiritescu. Cu ce as putea ajunge acolo? Si cat timp mi-ar lua?

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

In rahova pe stanga sau pe dreapta? laughing ca n-avem de unde sti cat faci si cu ce ajungi, ca rahova aia e destul de mare. deci, liceul Kiritescu Adresa: Str. Pestera Dambovicioarei, Nr. 12, Sector 6
Mijloace: Autobuz: 136, 236, 336, 178; Troleibuz: 61, 62; Tramvai: 41; Metrou directia Armata Poporului - statia Lujerului.
In principiu, pina mai inveti drumurile, cel mai simplu este sa ajungi cu ceva de la tine pina in piata unirii si de acolo iei metroul. as zice ca faci vreo 45 de minute, depinde si la ce ora mergi, ca dimineata pe la 8-9 e mai aglomerat si autobuzul face mai mult in trafic.

2 răspunsuri:
| Marlanu_1515 a răspuns:

Salut.si eu stau in rahova si vreau sa ma inscriu tot la kiritescu. tu ce esti fata sau baiat?

| VaLe97 explică (pentru Marlanu_1515):

Fata:*