| SerbanMadalina1999 a întrebat:

Maine dau olimpiada la romana, mi-am facut zeci de tabele si schite pentru a retine mai usor. La olmpiada trebuie sa fac cam 2 texte + exercitii in doar2 ore si as aprecia mult daca m-ati ajuta cu niste expresii deosebite pe teme diferite... Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Panda10213 a răspuns:

Hmm..ca sa iei un punctaj maxim trebuie doar sa fii concentrat si sa ai mintea limepte adica sa nu fii prea incarcat.Din moment ce stii ca ti.ai invatat nu iti face probleme.Nu ai nevoie de ceva mai deosebit.Bafta

2 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Trebuie sa stii carte laughing

| SerbanMadalina1999 explică (pentru GGUESS):

laughing) da, am dat olimpiada, a fost de 3 ore dar am reusit! m-am descurcat chiar si fara expresii deosebite pe care sa la pun in texte. Va multumesc! big grin